Slideshow

Про гурток інформатики

В даний час всі ми чітко розуміємо, що використання інформаційних технологій надає помітний вплив на вміст, форми і методи навчання. Феномен впровадження ІТ у викладацьку діяльність є предметом пильної уваги і обговорення учених, методистів, педагогів–практиків. Необхідно відзначити, що інформаційні технології завжди були невід’ємною частиною педагогічного процесу і в «докомп’ютерну епоху».
Це, перш за все, пов’язано з тим фактом, що процес навчання є інформаційним процесом. Але лише з появою можливості використання комп’ютерів в освітньому процесі сам термін «інформаційні технології» отримав нове звучання, оскільки почав асоціюватися виключно із застосуванням ПК. Таким чином, поява комп’ютера в освітній галузі з’явилася свого роду каталогізатором тих тенденцій, які пояснювали інформаційну суть процесу вчення.
Шкільний предмет інформатики дає необхідну, але недостатню для дітей середнього віку кількість знань. В той же час, процес складання яскравих презентацій, фільмів є процесом творчим і цікавим саме для учнів середнього віку. Складання презентацій, створення своїх власних проектів в мережі Інтернет, а також опрацювання різноманітної текстової та графічної інформації сприяє самоаналізу власної діяльності, прагненню збагатити себе великою кількістю інформації. А це має також і велике виховне значення. Саме тому цього року Станцією Юних Техніків був відкритий гурток інформатики. Він працює при Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №4.
Гурток інформатики ставить перед собою наступні завдання:
допомога дітям у вивченні використання комп’ютера як інструменту для подальшої діяльності у різних галузях народного господарства;
допомога в отриманні знань по роботі з технікою. В тому числі і у вирішенні елементарних технічних питань;
вивчення принципів роботи найбільш поширених операційних систем;
допомога у вивченні принципів роботи з основними прикладними програмами;
творчий підхід до роботи за комп’ютером (глибше і повніше вивчення інструментів деяких прикладних програм);
вивчення принципів роботи в мережі (в т.ч. в мережі Інтернет);
Отож, запрошуємо всіх бажаючих у четверту школу на цікаві заняття.

Leave a Reply

В ногу з часом
html clocks информер времени
Партнери
Коротко про нас

С танція в творчість двері відкриває

Ю них аматорів знов закликає

Т ехніку з простого

м. и пояснимо

З лагоджено роботу поведемо

О чікуємо на результат , що прийде

Л юбимо справу свою понад усе

О хоче нового вивчимо ще

Ч ас і терпіння вперед нас веде

І  перемоги у мріях у нас

В іримо в це повсякчас

Лічильник